Kabelka Noire

Unikátní KABELKA S kÓdem

  • Materiál: PVC - Umělá kůže
  • Velikost: 45 cm x 29 cm x 15 cm
  • 5 multifunkčních kapsiček
  • Otevírání na zip
  • Minimalistický design
  • Unikátní kód na každé kabelce
  • Propojení kabelky a Instagramu
  • Designer: VS

Chceš se dozvědět o příběhu značky Noire více?

 

2 690 Kč

DESIGN, KVALITA A PRAKTIČNOST

Čistý design potěší oko každého příznivce minimalistických linií. Design byl sestaven s ženami, které touží po dokonalé kabelce na každodenní nošení. Jemný kód na přední straně kabelky je symbolem komunity Noire. 

 

Kabelka Noire

 

THE CODE OF FASHION

Na kabelce najdete unikátní číselný kód, který zajistí, že kabelka náleží jen a jen Vám. Ochráníte tak svou kabelku před padělky a propojením s aplikací a Vaším Instagramem se otevírají nové možnosti, jak se podělit o svůj styl a inspirovat ostatní v rámci této jedinečné komunity.

 

Kabelka Noire

Po rozevření zipu, objevíte uvnitř kabelky celkem 5 praktických kapsiček, do kterých můžete vložit všechny nezbytnosti, bez kterých se my ženy prostě po po celý den neobejdeme. Klíče, rtěnka a žvýkačky budou mít vždy své místo, stejně jako knížka, nebo větší diářek, které hravě uložíte do jedné z větších kapsiček.

 Kabelka Noire

Kabelka Noire
 Kabelka Noire
 Kabelka Noire
 
BALENÍ

Kabelku balíme s láskou do překrásného balení, které vykouzlí úsměv na tváři každé z vás. Chceme, aby pro vás bylo rozbalování opravdovým zážitkem.

Kabelka Noire

NOIRE APP

Jak propojím kabelku s aplikací? Je to jednoduché, po zakoupení kabelky se stačí pouze zaregistrovat a do aplikace zadat kód z kabelky. 

Noire fashion aplikace

 

 

KOMUNITA

Sdílíte rády své oufity a oblíbené kousky ze svého šatníku? Stáhněte si Noire aplikaci, staňte se součástí této komunity a probuďte svůj šatník v život!

Noire fashion komunita
 

 

Příběh značky Noire

Noire – kabelka propojená s mobilní aplikací a Vaším Instagramem. Unikátní kód zajistí, že Vaše kabelka je na světe jen ta jediná a zároveň otevírá bránu do módní komunity v aplikaci Noire fashion.

 

Nové kolekce oblečení Noire

 

 

 
Kategorie: Kabelky Noire
Barva: černá

Koncept Noire

Noire - Jak to celé funguje?